Design

Staramy się pokazać, że kalendarze reklamowe to nie tylko element pomagający organizować czas, spotkania, cele sprzedażowe, ale również gadżet reklamowy, który decyduje o biznesowym designie firmy. Dzięki naszym produktom w szybki i niedrogi sposób odświeżycie dotychczasowy design a także wprowadzicie trochę organizacji do biura.

Jakość

Oferowane przez nas kalendarze reklamowe spełniają rygorystyczne wymogi jakościowe. Stawiamy przede wszystkim na jakość i odpowiednią obsługę naszych klientów. Przykładamy wagę do zamówienia ogółem, od projektu, przez wykonanie, po wydruk.Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że nasze produkty spełnią Wasze oczekiwania!

Jesteśmy również przekonani, że nasze kalendarze reklamowe idealnie sprawdzą się na biurku Państwa klientów! Z pewnością dołączenie profesjonalnego kalendarza do zamówień nie tylko podniesie prestiż firmy, ale również zwiększy liczbę zamówień w Państwa przedsiębiorstwie!

Kwalifikacje

Nasi pracownicy cały czas podnoszą kwalifikacje, dzięki czemu mogą zaoferować niebanalne, sprawdzone i skuteczne projekty kalendarzy reklamowych.

Jako jedni z niewielu proponujemy od razu druk kalendarzy, co przekłada się na oszczędność Państwa czasu i pieniędzy. W naszej firmie mogą Państwo podjąć się zarówno zamówienia projektu, jak i gotowego szablonu, wypełnienia treścią/grafiką a następnie ich druku.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Zamówienia

Aby złożyć zamówienie wystarczy wybrać szablon kalendarza i zamówić. W następnej kolejności poprosimy o grafiki, loga i niezbędne treści na kalendarze. W naszej firmie mają Państwo możliwość późniejszego wydruku kalendarzy dla siebie i Waszych klientów. W innym wypadku warto skontaktować się z nami i podjąć kroki w celu sporządzenia indywidualnego zamówienia na większą liczbę kalendarzy!